Garantie en Defecten

Garantietermijn

Alle producten hebben een standaard fabrieksgarantie variërend van een paar maanden tot levenslang (Limted Lifetime). De fabrieksgarantie geldt naast de wettelijke garantie.
Volgens de EU-wetgeving hebben consumenten recht op een garantie van 2 jaar voor hun aankopen. Deze wettelijke garantie stelt consumenten in staat om een beroep te doen op de garantie als producten niet naar behoren functioneren of niet overeenkomen met de beschrijving.

Mocht een product defect zijn, neem dan contact op met onze klantenservice op telefoonnummer 010 5191666 of per email. Afhankelijk van het product zoeken wij naar een passende oplossing. Zie hier de link naar onze Algemene voorwaarden.

Afwijkende voorwaarden voor dealers

Voor dealers hanteren wij een Informatique garantie van 1 jaar. Daarbuiten kunnen dealers aanspraak maken op de fabrieksgarantie door direct in contact te treden met de betreffende fabrikant. Uiteraard kan Informatique ook na het eerste jaar faciliteren in het claimen van garantie, maar het kan zijn dat hier dan kosten aan verbonden zijn. De aangeboden verkopersgarantie doet geen afbreuk aan de wettelijke garantie.

De dealers dragen zelf de verantwoordelijkheid voor het testen van een product en het nauwkeurig omschrijven van eventuele klachten daarbij. Indien wij of de fabrikant geen klacht kunnen vaststellen, behouden wij ons het recht voor onderzoekskosten in rekening te brengen.