We gebruiken cookies om je bezoek aan onze website gebruiksvriendelijker en persoonlijker te maken. Door verder te gaan, ga je akkoord met het gebruik van cookies.
Dune HD Base 3.0 is de meest betaalbare oplossing voor Full HD (1080p) video weergave gebaseerd op het Sigma Designs 864x platform met interne harddisk.
De HD Base is uitgerust met een uitgebreide serie aansluitingen: 3x USB 2.0 (1 voor, 2 achter), eSATA poort, Ethernet, HDMI, S/PDIF (optisch en coaxiaal), 7.1 analoog audio, 2.0 analoog audio, component video en composite video.
Let op: Om de D-Link DWA-140 Wireless N USB Adapter te kunnen gebruiken, dient u de laatste (beta) firmware te installeren. Zie hiervoor de website van HDI Dune.
Main features:
SATA HDD compartment for fast and easy HDD exchange
Playback of full Blu-ray structures from HDD and network (with Blu-ray menu, BD-J, BonusView, BD-Live)
Playback of video, music, photos from any media source (HDD, PC, NAS, etc)
Optical disc formats (when using an external optical drive): data discs (CD/DVD/BD) (MP3, JPEG, etc), Audio CD
(PCM/DTS), DVD-Video (retail and user-authored discs), Blu-ray (user-authored discs)
Support for modern video file formats (MKV, H.264, VC1, etc) with very high bitrate (up to 50+ Mbit/s)
Dimensions: 420 mm (width) x 262 mm (depth) x 50 mm (height)
Specification:
Processor: Sigma Designs 8642
Memory: RAM 256 MB, system Flash: 128 MB, expandable with a HDD partition or USB flash drive (2GB recommended)
Media sources: internal HDD (SATA 3.5"), external HDD (eSATA, USB), external optical drive (eSATA, USB), USB devices
(USB fl ash drive, USB card reader, etc), PC and NAS in local network (SMB, NFS, UPnP, HTTP)
Video codecs: MPEG2, MPEG4, XVID, WMV9, VC1, H.264
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Dit artikel behoort niet tot ons kernassortiment en zullen we doorbestellen bij onze leverancier.
Met zorg wordt de productinformatie van elk product door ons vastgelegd. Mocht er naar uw mening toch iets niet kloppen, wil je dan zo vriendelijk zijn om dit aan ons te melden. Aan foutieve of onvolledige informatie kunnen geen rechten ontleend worden. Alle door ons genoemde levertijden zijn verwachte levertijden en indicatief, er kunnen daarom geen rechten aan worden ontleend. Prijzen zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen als gevolg van fouten, marktontwikkeling en/of dollarkoers.