- Beoordeling
- 4.2
- Artikelnummer
- 551429
- Fabrikantcode
- GS108T-200GES
- EAN Code
- 0606449069983
- Fabrieksgarantie
- 99 maanden
De Netgear ProSAFE GS108T is een gigabit smart switch met 8 aansluitingen die de gebruiker uitgebreide mogelijke biedt zoals VLAN ondersteuning, Quality of Service functies en bandbreedtebeheer opties. Met deze smart switch is het mogelijk om meerdere geschikte apparaten tegelijkertijd te verbinden met je bedrade netwerk. De gigabit aansluitingen leveren tot wel 10 keer snelle bedrade prestaties dan de verouderde fast ethernet aansluitingen. Hierdoor vormt de compacte switch de ideale basis voor je thuis- of bedrijfsnetwerk.
Naast het compacte formaat van de switch beschikt het ook over een stevige metalen behuizing, waardoor het apparaat tegen een stootje kan. Het is ook bijzonder geschikt als een desktop apparaat, omdat het niet over een ventilator beschikt, hierdoor maakt het geen geluid. Deze switch is bovendien plug & play, wat betekent dat er geen configuratie vereist is. Zo kun je van een snel bedraad netwerk genieten zonder naar de switch om te hoeven kijken.
Kenmerken van de Netgear GS108T:
- 8 gigabit aansluitingen waarvan 1 PoE PD poort
- Maximale overdrachtssnelheid: 1000 Mbps
- Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
- Compatibele besturingssystemen: Windows, Mac OS, NetWare, Linux
- Biedt IGMP-ondersteuning
- Network Ports
- 8 x 10/100/1000 Mbps auto sensing Gigabit Ethernet
- Physical Specifications
- Dimensions:(W x D x H) 158 x 105 x 27 mm
- Weight: 0.56 kg
- Performance Specifications
- Forwarding modes: Store-and-forward
- Bandwidth: 16 Gbps full duplex
- Buffer memory: 128 KB embedded memory per unit
- Address database size: 4k media access control (MAC) addresses per system
- Mean time between failure (MTBF): 278,553 hours (~32 years)
- Acoustic noise: 0 dB
- Electromagnetic Emissions
- CE mark, commercial
- FCC Part 15 Class B
- VCCI Class B
- C-Tick
- Status LEDs
- Per port: Link/activity, speed
- Per device: Power
- Power Adapter
- 12v, 1.0A power adapter, localized to country of sale
- Alternatively, unit can be powered by IEEE 802.3af PSE via Ethernet port1
- Warranty
- NETGEAR Lifetime Warranty+
- Package Contents
- 8-port Gigabit Smart Switch (GS108Tv2)
- AC adapter
- Rubber footpads
- Wallmount kit
- Resource CD
- Installation guide
PoE |
---|
Producteigenschappen Netgear ProSafe GS108T 8-Poort
Poorten & interfaces
10/100 Mbps RJ-45 poorten | 8 x |
---|
Energie
PoE |
---|
Gewicht en omvang
Gewicht | 0.7 kg |
---|
Reviews
GS108T
Mooi klein apparaat waar je een heleboel mee kan, op datalink niveau. Er zit een web gui in waar je de aangesloten poorten netjes een naam kan geven. V-Lan support voor VOIP, en IPTV etc. je kan het zelf instellen. Als je bijvoorbeeld een NAS hebt met 2 Gigabit aansluitingen, dan kan deze switch de poorten combineren dmv Link aggregation. Ook is het mogelijk om de eventlog te forwarden naar een Syslog server. Erg makkelijk allemaal. Je kan data snifferen op elke port, ook een leuk detail. Deze GS108T is in mijn netwerkje een vervanger voor een simple Sweex 8 poorts switch, welke prima presteerde in gigabit mode maar zodra er een 100mbit link aan zat, ging die niet meer verder dan 20mbit.. M'n op ethernet gebaseerde mediaplayer (NFS Shares) kon er niet prettig mee overweg. Nu met deze GS108T, ik heb er twee; 1 in de MK en 1 in de WK, loopt alles als een speer, en ben er erg happy mee!! Je kan als je 2x GS108T hebt ook de UpLink Truncken, je hebt dan een 2Gb link onderling maar dat heb ik nog niet gedaan..
NetBBUN
Ik heb de Netgear ProSafe GS108T 8-poort voornamelijk aangeschaft voor Link Aggregatie op mijn Synology NAS DS713+. Dit gaat tot nog toe zonder problemen. Werkt goed samen met routers Sitecom WL-582 en Netgear N900 WNDR4500v2.
Uitgebreide switch met veel in te stellen settings
Ik had een nieuwe switch nodig ivm uitbreiding van mijn netwerk. Ik koos weer voor NetGear want ik vind dat degelijke apparaatjes en ik heb er nooit problemen mee; ook niet na jarenlang gebruik. Ik had een Synology DSM416 gekocht en deze NAS heeft de mogelijkheid om Link Aggregation toe te passen (leuk toch). Deze switch ondersteund dat. Dus 2 utp-kabeltjes aan de switch en NAS bevestigd en gaan. Maar eerst even de firmware update uitgevoerd. Het configureren gaat een beetje vreemd maar mbv de handleiding kwam ik er wel uit. Haal nu een iets hogere doorvoersnelheid dan zonder de Link Aggregation. Alleen ontstaat er op de switch een vreemd "knipper patroon" van de leds als er veel data voor de Aggregated Link gaat. Heel anders dan normaal als er veel data verstuurd wordt. Ik heb daar contact over gehad met NetGear en na het een en ander controleren bleek er verder met de data die getransporteerd werd, niets aan de hand. Wel een nadeel dat er geen log files vanuit de switch getrokken kunnen worden om naar bv support te sturen. Dat zit dus niet in deze versie. Ook leuk dat er wat energie te besparen is door per poort aan te geven of er een korte kabel wordt gebruikt of niet. Ook kunnen poorten automatisch uit gaan als er geen apparaat aanzit. Zeer veel in te stellen op allerlei gebied via een web-interface. Kortom, was voor mij een prima keuze.
Professionele switch voor consumenten ZZP'ers
Nadat mijn vorige ProSafe GS108T het na een jaar of 10 begeven heeft, meteen deze vervanging in huis gehaald. Een degelijk en betrouwbaar werkpaard met ongelofelijk veel mogelijkheden. Virtuele netwerken, authenticatie, Quality of Service, Jumbo Frames, monitoring port, deze switch doet het allemaal!
Sinds 1995
30 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
010-5191666
Beste computerwinkel
8 jaar op rij