- Beoordeling
- Artikelnummer
- 547061
- Fabrikantcode
- 695021054
- EAN Code
- 4002044436636
- Fabrieksgarantie
- 12 maanden
Hirschmann Multimedia over coax adapter
Bijna iedereen wil tegenwoordig graag interactief televisie kijken en door het hele huis beschikking hebben over Internet. Voorheen betekende het dat u door uw hele huis naast de coaxkabel ook een extra netwerkkabel moest leggen, of gebruik maken van WIFI dat niet altijd even goed te ontvangen is. Dit brengt problemen met zich mee en eventuele extra kosten.
Nu is er DE oplossing!
Door het installeren van de MOKA 16 Multimedia over Coax Adapter kunt u uw IP-signaal overal in huis transporteren over uw bestaande coaxkabel! Uiteraard zonder af te doen aan de kwaliteit van beide signalen. Het is niet meer nodig om door het gehele huis opnieuw bedrading te leggen. De kans op storingen wordt drastisch verkleind door gebruik van een vaste verbinding.
De MOKA 16 unit is eenvoudig aan te sluiten op uw bestaande coaxnetwerk. De adapter kan gebruikt worden in combinatie met routers, gateways, ADSL en kabelmodems. U kunt op slimme wijze HD-video streamen, gamen en gebruik maken van een high-speed netwerk. De adapter maakt gebruik van de MoCa 1.1 standaard.
- Geen extra UTP-bekabeling nodig, dus geen extra draden trekken door het huis.
- Data snelheden tot 175 Mbps. (30 Mbps bij Powerline, 10-40 Mbps bij WiFi).
- Betrouwbare en storingsvrije signaaltransport op bijna ieder Kabel Keur goedgekeurd coaxsysteem.
- Eenvoudige installatie: "Plug & Play"' .
- Is ontworpen voor meerdere HD-TV streams en is in iedereruimte in huis toe te passen (max. 16 units).
- Maakt gebruik van MoCa 1.1, een wereldwijde standaard.
- Entropic embedded.
- Heeft geen 230 VAC fase koppelingen nodig.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
30 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
010-5191666
Beste computerwinkel
8 jaar op rij