We gebruiken cookies om je bezoek aan onze website gebruiksvriendelijker en persoonlijker te maken. Door verder te gaan, ga je akkoord met het gebruik van cookies.
Dit dockingstation is ontworpen voor gebruik met elke laptop, tablet of smartphone ongeacht type, merk of besturingssysteem. Het enige dat nodig is, is dat uw laptop/tablet/telefoon een vrije Thunderbolt-poort heeft.
Sluit dit dockingstation aan via een Thunderbolt 3-interface en krijg toegang tot de snelste gegevensoverdracht die momenteel beschikbaar is. Het is 8x sneller dan de standaard USB-poort. Met deze snelheid maak je bijvoorbeeld een back-up van 250 GB aan data in minder dan een minuut, of kopieer je een film in Blu-Ray kwaliteit in minder dan twee seconden!
Hou je van gedetailleerde graphics met een hoge resolutie? Zo ja, dan kunt u met dit station verbinding maken met één LCD-scherm met een resolutie tot 8K! En natuurlijk kun je genieten van echt vloeiende video dankzij de hoge verversingssnelheid van 60 Hz.
Printer? Toetsenbord? Muis? Externe harde schijf of flashdrive? Oplaadkabel voor je telefoon? Je sluit al je apparaten snel en eenvoudig aan op het docking station. Bovendien kunt u verbinding maken met internet dankzij een LAN-poort, waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken over de variabele snelheid en kwaliteit van Wi-Fi-netwerken.
De Thunderbolt 3-poort heeft zoveel trucjes in petto! Op voorwaarde dat uw laptop of tablet stroomvoorziening via deze poort ondersteunt, krijgt u de mogelijkheid om alles wat u nodig hebt (gegevensoverdracht, internet, video en voeding) aan te sluiten met één enkele kabel.
Gebruikt u Windows? Maakt u niet regelmatig back-ups van uw documenten, foto's of video's? Installeer onze gratis i-tec Docker Pro add-on (i-tec.cz/dockerpro) en u kunt direct beginnen met het maken van een back-up van uw gegevens, en nog belangrijker, gemakkelijk. Sluit een willekeurige harde schijf of flashdrive aan op uw dockingstation en de rest is een kwestie van een paar muisklikken.
Aantal USB3.2 Gen1 poorten type A
1
Aantal USB3.2 Gen1 poorten type C
1
Cardreader
Aantal HDMI poorten
1 x
Resolutie (max. | digitaal )
7680 x 4320 pixels
Hostinterface
Thunderbolt 3
Ethernet LAN
Producteigenschappen i-tec Thunderbolt 3 Travel Dock Dual 4K
Poorten & interfaces
Aantal USB3.2 Gen1 poorten type A
1
Aantal USB3.2 Gen1 poorten type C
1
Cardreader
Aantal HDMI poorten
1 x
Aantal Displayport aansluitingen
1 x
Resolutie (max. | digitaal )
7680 x 4320 pixels
Kenmerken
Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Hostinterface
Thunderbolt 3
Netwerk
Ethernet LAN
Aantal LAN poorten (RJ45)
1
Design
Kleur
Zwart
Energie
Type stroombron
AC
Geheugen
Overdrachtssnelheid
10 Gbit/s
Gewicht en omvang
Diepte
100 mm
Breedte
100 mm
Hoogte
28 mm
Gewicht
210 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
30 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
010-5191666
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Dit artikel behoort niet tot ons kernassortiment en zullen we doorbestellen bij onze leverancier.
Met zorg wordt de productinformatie van elk product door ons vastgelegd. Mocht er naar uw mening toch iets niet kloppen, wil je dan zo vriendelijk zijn om dit aan ons te melden. Aan foutieve of onvolledige informatie kunnen geen rechten ontleend worden. Alle door ons genoemde levertijden zijn verwachte levertijden en indicatief, er kunnen daarom geen rechten aan worden ontleend. Prijzen zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen als gevolg van fouten, marktontwikkeling en/of dollarkoers.